Hafík
AIHAIO Visegrad funds

Kurz: Školička 1 - velká plemena psů od 6 do 9 měsíců

04. 09. 2022 - 06. 11. 2022
Neděle 16:30 - 17:30
1 500,-
Bílek Roman

Přivezli jste si domu krásné chlupaté mimčo a chcete z něho vychovat skvělého psího parťáka? Pokud jste do teď cvičili doma je ten nejvyšší čas zajít do kolektivu. V naší Školičce 1 se dozvíte úpné základy výcviku a potkáte další chlupaté kamarády. 

Pro koho je kurz vhodný? 
Školička 1 je určena pro ŠTĚŇÁTKA VELKÝCH PLEMEN PSŮ OD 6 MĚSÍCŮ DO CCA 9 MĚSÍCŮ. Je vhodná pro úplné začátečníky, kteří se seznamují s výcvikem pozitivní motivací.

Co je obsahem kurzu?
Ve školce se seznámíte se základními principy moderního etického výcviku psů, dozvíte se, jak rozvíjet myšlení nejen Vás, ale hlavně Vašich štěňátek. Součástí školičky je nácvik veterinární prohlídky, socializace na nezvyklé pomůcky (dětské odrážedlo, invalidní vozík, apod.). Osvojíte si práci s odměnou či práci s Vaším hlasem. Začneme s reakcí na jméno pejska, nácvikem přivolání, sedni, lehni, chůze u nohy. Štěňátka se naučí překonávat různé překážky a nechybí volný čas pro hraní s ostatními štěňátky. Kurz trvá 10 lekcí z nichž každá lekce má 1 hodinu. 

Litujeme, ale tento kurz je již naplněn a není možné se tedy přihlásit.
Pokud byste se ho chtěli účastnit, můžete vyplnit náš formulář pro zájemce. Pokud se uvolní místo v kurzu nebo bude vypsán v jiném termínu, dáme vám ihned vědět.
Platební brána ComGate