Kontakty výbor

Předseda
Mgr. Jaroslava Bicková, Ph.D

E-mail: jaroslava.bickova@canisterapie.org
Telefon: +420 724 953 876

Spoluzakladatelka Výcvikového canisterapeutického sdr. Hafík, canisterapii vykonává jako dobrovolnice od roku 2000. Od roku 2005 předsedkyně spolku. Trenérka psů a kynolog, rozhodčí z výkonu loveckých psů. V civilním povolání sociální pracovnice pracující s dětmi a rodinou.
Jednatel
Mgr. Šárka Petříková

E-mail: sarka.petrikova@canisterapie.org
Telefon: +420 723 202 607

V oblasti výkonu odborné canisterapie působí od roku 2008. V letech předcházejících se věnovala pouze kynologickému cvičišti. Pracuje zejména s dětmi s těžkým kombinovaným postižením, u kterých se zaměřuje nejčastěji na polohování. V organizaci má na starosti vedení výcvikové sekce a program Prevence úrazů způsobených psem. V civilním zaměstnání působí jako pedagog.
Koordinátor dobrovolníků a koordinátor pro jednorázové akce
Mgr. Ludmila Cimlová

E-mail: ludmila.cimlova@canisterapie.org
Telefon: +420 777 153 845

V oblasti výkonu odborné canisterapie působí od roku 2003, kdy složila zkoušky canisterapeutických týmů se svým prvním psem. Koordinátorem dobrovolníků se psem a pro jednorázové akce je od roku 2010. Během své dobrovolnické činnosti vystřídala mnoho cílových skupin - aktuálně canisterapii praktikuje u dětí se specifickými potřebami, u dětí ze sociálně nepodnětného prostředí a dospělých osob s mentálním postižením.
V civilním zaměstnání působí jako sociální pracovnice.

Hospodář a koordinátor pro vzdělávání
Mgr. et Mgr.​ Zuzana Zajícová

E-mail: zuzana.zajicova@canisterapie.org
Telefon: +420 602 175 011

V oblasti výkonu odborné canisterapie působí od roku 2008, a to nejprve jako dobrovolník bez psa, posléze od roku 2016 jako aktivní canisterapeutický tým. Svou dobrovolnickou činnost zaměřuje převážně na práci s klienty s mentálním a kombinovaným postižením. V civilním zaměstnání působí jako speciální pedagog.
Člen výboru
Bc. Roman Bílek

E-mail: roman.bilek@canisterapie.org
Telefon: +420 725 030 543

V organizaci působí jako výcvikář a dobrovolník bez canisterapeutického psa od roku 2007. Do výboru byl zvolen v roce 2015. Na starosti má technické zázemí včetně výcvikového prostoru.
Je majitelem dvou lovecky upotřebitelných psů. 9 leté feny zlatého retrívra a 4 leté feny border teriéra. V civilním zaměstnání působí v oblasti integrovaného záchranného systému.
Člen výboru
Zdeněk Kněžínek

E-mail: zdenek.knezinek@canisterapie.org

Člen výboru
Mgr. Zuzana Prokopová

E-mail: zuzana.prokopova@canisterapie.org
Telefon: +420 723 814 903

V oblasti výkonu odborné canisterapie působí od roku 2012, kdy složila zkoušky canisterapeutických týmů se svou první fenkou. Od té doby rozšířila smečku ještě od dvě další fenky plemene flat coated retriever, se kterými se také věnuje canisterapii. Pracuje zejména s dětmi s těžkým kombinovaným postižením, u kterých se zaměřuje nejčastěji na polohování a rozvoj motorických dovedností a dále s dětmi s poruchami autistického spektra. Ve svém civilním zaměstnání působí jako speciální pedagog.
Předseda revizní komise
Ludmila Cimlová

E-mail: cimlova.l@seznam.cz
Telefon: +420 725 305 695

V oblasti výkonu odborné canisterapie působí od roku 2001, kdy složila zkoušky canisterapeutických týmů se svým prvním psem. Svou dobrovolnickou činnost zaměřuje aktuálně převážně na práci s dospělými klienty s mentálním a kombinovaným postižením.
Člen revizní komise
Mgr. Zuzana StaffováCanisterapii se věnuje již od roku 2004. Se svými prvními canisterapeutickými pejsky pracovala u dětí se zdravotním postižením. Svůj tým pak rozšířila o miniponíka Tacca a společně se svými dětmi se věnuje více než deset let dobrovolnictví především u dětí z dětského domova, ale i jednorázovým akcím u seniorů a dětí se zdravotním postižením. Velkou radostí jsou také letní zooterapeutické tábory pro děti z dětského domova.
Člen revizní komise
Ing. Aneta Šemrová

E-mail: aneta.semrova@canisterapie.org
Telefon: +420 724 358 927

V oblasti výkonu odborné canisterapie působí od roku 2011 s fenkou hladkosrstého foxteriéra. V dalších letech rozšířila svůj tým o další fenu hladkosrstého foxteriéra a psa plemene border colie. Dlouhodobě pracuje s dětskými klienty se sluchovým postižením. V rámci specifických potřeb této skupiny navštěvuje pokročilé kurzy Českého znakového jazyka. V civilním zaměstnání působí jako projektová manažerka sociálních služeb.