Hafík
AIHAIO Visegrad funds

Akce: PADA test (Personality assessment for domestic animals) 01. 10. 2023, 9:00

Srdečně Vás zveme k absolvování tzv. "PADA testu", který hodnotí povahové vlastnosti psa potřebné pro výkon AAI. Test je speciálně sestaven tak, aby ověřil podstatné povahové rysy Vašeho psa, které jsou identifikované jako zásadní pro výkon kvalitní intervence za asistence psa a zachování vysoké úrovně welfare zvířete. 
Netestují se dovednosti psa, pouze jeho osobnostní předpoklady pro výkon canisterapie a je předstupněm dovednostních zkoušek pro canisterapeutické psy.
Test je vhodný nejen pro zájemce o praktikování intervence za asistence psa (canisterapie), ale také pro chovatele psů a ostatní zájemce, kteří se chtějí dozvědět více o povahových vlastnostech svého psa. Na tento test se může se svým psem přihlásit kdokoliv z veřejnosti, není tedy podmínkou předchozí/následná spolupráce se z.s. Hafík v oblasti praktikování AAI.

Minimální věk psa, při absolvování testu, je 24 měsíců. 
Fena v době absolvování PADA testu nesmí hárat č být březí. Dále nesmí mít Váš pes/fena žádné zdravotní obtíže.

Během testování bude Váš pes pracovat „samostatně“, proto své pamlsky, hračky a jiné motivační prvky odložíte ještě před začátkem testování, aby následně mohl Váš pes naplno projevit své povahové rysy.

Před PADA testy je potřeba odevzdat potvrzení od veterináře, že je Váš pes v dobrém zdravotním stavu (ne starší 14 dnů). Nechte tedy prosím před nástupem na PADA testy Vašeho pejska prohlédnout veterinářem a o jeho momentálním zdravotním stavu si nechte vystavit potvrzení. Potvrzení budete odevzdávat v den zkoušky. Bez něj zkouška nemůže proběhnout.

Místo: Centrum Bazalka, České Budějovice (U Jeslí 619, České Budějovice, 370 01) 

Časový plán: jednotlivé testy budou začínat vždy dle Vašeho přihlášení (začátek od 9:00, 9:45, 10:30, 11:15, 12:00 a 12:45). Délka jednoho testu je vždy cca 35-45 minut. Hlaste se přímo na vybraný čas!
Přijďte prosím cca 10 minut před stanoveným časem a vyčkejte před budovou – přijdeme pro Vás.

S sebou:

V týdnu před konáním PADA testu proběhne online schůzka, na které spolu s evaluátorem PADA testu vyplníte krátký dotazník. Budete mít zároveň možnost položit dotazy k samotnému testu. Schůzka bude situovaná do odpoledních až večerních hodin. S termíny online schůzky se Vám ozveme.

Pokud jsou již všechna místa obsazena a máte zájem o další termín "PADA testu", prosím vyplňte tento formulář (budete následně přednostně informováni o vypsaném termínu).


V případě dotazů ohledně přihlašování se můžete obrátit na e-mail: ludmila.cimlova@canisterapie.org; 777 153 845.
Pokud máte dotazy k samotnému PADA testu, můžete kontaktovat: sarka.petrikova@canisterapie.org; zuzana.prokopova@canisterapie.org. 

Přihlášení na akci

Bohužel je kapacita akce již naplněna a není možné se přihlásit. V případě Vašeho zájmu vyplňte formulář pro zájemce.


Platební brána ComGate