Akce: PADA test (posouzení povah. vlastností psa potřebných pro výkon AAI) 26. 03. 2023, 9:00 - 14:00

Srdečně Váz zveme k absolvování tzv. PADA testu, který hodnotí povahové vlastnosti psa potřebné pro výkon kvalitní canisterapie. Test je speciálně sestaven tak, aby ověřil podstatné povahové rysy Vašeho psa, které jsou identifikované jako zásadní pro výkon kvalitní intervence za asistence psa a zachování vysoké úrovně welfare zvířete. 
Netestují se dovednosti psa, pouze jeho osobnostní předpoklady pro výkon canisterapie a je předstupněm dovednostních zkoušek pro canisterapeutické psy.
Váš pes musí při absolvování testu splňovat věk nejméně 24 měsíců. 
Fena v době absolvování PADA testu nesmí hárat.
Během testování bude Váš pes pracovat „samostatně“, proto své pamlsky, hračky a jiné motivační prvky odložíte ještě před začátkem testování, aby následně mohl Váš pes naplno projevit své povahové rysy.
Před PADA testy je potřeba odevzdat potvrzení od veterináře, že je Váš pes v dobrém zdravotním stavu (ne starší 14 dnů). Nechte tedy prosím před nástupem na PADA testy Vašeho pejska prohlédnout veterinářem a o jeho momentálním zdravotním stavu si nechte vystavit potvrzení. Potvrzení budete odevzdávat v den zkoušky. Bez něj zkouška nemůže proběhnout.

Místo: Centrum Bazalka, České Budějovice (U Jeslí 619, České Budějovice, 370 01)

Časový plán: Jednotlivé testy budou začínat vždy v celou hodinu (začátek od 9:00, 10:00, 11:00, 12:00 a 13:00). Časový rozpis obdržíte v předstihu, abyste věděli, na kolikátou máte dorazit. Přijďte prosím cca 10 minut před stanoveným časem a vyčkejte před Centrem Bazalka – přijdeme pro Vás.

S sebou:

V týdnu před konáním PADA testu proběhne online schůzka, na které spolu s evaluátorem PADA testu vyplníte krátký dotazník. Budete mít zároveň možnost položit dotazy k samotnému testu. Schůzka bude situovaná do odpoledních až večerních hodin. S termíny online schůzky se Vám ozveme.


V případě dotazů ohledně přihlašování se můžete obrátit na e-mail: ludmila.cimlova@canisterapie.org.
Pokud máte dotazy k samotnému PADA testu, můžete kontaktovat: zuzana.prokopova@canisterapie.org. 

Přihlášení na akci

Bohužel je kapacita akce již naplněna a není možné se přihlásit.


Platební brána ComGate