Hafík
AIHAIO Visegrad funds

Kurz: Přátelství se souhlasem

08. 11. 2022 - 06. 12. 2022
Úterý 17:00-18:00
1 500,-
Šemrová Aneta

Psí důvěru si budujeme každý den a stavíme na ní při denních aktivitách. Jak se například může hodit, že do dveří vstupujeme první? Jak je pro Vás důležité, aby pes mohl v klidu odpočívat na cestách či v novém prostředí ve své kenelce? A co říkáte na klidné ošetření psa na veterině? Zní Vám podobné otázky v hlavě? Tak čtětě dál.

Co je obsahem kurzu?
Pozitivní přístup k výcviku, porozumění vzájemné komunikace, nácvik klidových situací, ošetření se souhlasem.

Pro koho je kurz vhodný?
Kurz je určen pro psy, kteří prošli minimálně kurzem Školička 1 a jsou starší 6 měsíců.

Kde a kdy bude kurz probíhat?
Kurz se bude konat v hale, kterou nalezete zde, parkování je možné na parkovišti u Terna. Kurz trvá 5 lekcí každé úterý a jednotlivé lekce budou cca hodinové a dále dle individuálních potřeb. 

Co s sebou?
Na lekce vždy s sebou vezměte dostatek malých pamlsků pro psa dvojí hodnoty, hračku, krátké a delší vodítko, ručník na utření psa, kenelku, misku a vodu. 

Na lekce přijďte s vyvenčením psem, otevřenou myslí a pozitivní náladou :-)

 

 

Přihlášení na kurz

Pro přihlášení ke kurzu je třeba vyplnit následující formulář o vás a vašem zvířeti. Pro úspěšné odeslání je třeba vyplnit všechny položky a potvrdit souhlas se zpracováním osobních údajů a obchodními podmínkami. Pokud se chcete kurzu zúčastnit s více zvířaty, dopište je do poznámky. Jméno psa vždy zadávejte i s názvem chovatelské stanice.Informace o zvířeti

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Souhlasím s obchodními podmínkami
Zpět

Platební brána ComGate