Kurz: Školička 2

19. 05. 2022 - 30. 06. 2022
Čtvrtek 17:00 - 18:00
1 500,-
Kubešová Lenka

Máte odrostlejší štěňátko či psího puberťáka, kteří prošli Školičkou 1 a chcete dále pokračovat? Pak jste tady správně!

Pro koho je kurz vhodný? 
Kurz je vhodný pro štěňátka a mladé psy, kteří již prošli základy v naší Školičce 1, případně základy na jiném cvičáku. Majitel i pejsek mají navázaný vzhat, umí společně komunikovat. Páníčci aktivně používají pozitivní motivaci ve výcviku. Společně zvládají naváděním na pamsek chůzi u nohy, majitel pejska přivolá z klidného prostředí, tzn. pes dobře reaguje na své jméno. Psovod umí používat hlas v komunikaci se svým psem. Doporučený věk psů je od štěňátek do cca 1,5 roku. 

Co je obsahem kurzu? 
V kurzu si budete dále zdokonalovat základy poslušnosti. Prodloužíme setrvání v pozicích sedni a lehni, budeme pomalu odbourávat navádění na pamlsek a pomalu ztížíme národy na přivolání. Kurz trvá 7 lekcí z nichž každý lekce trvá hodinu. 

Nemáme s pejskem vůbec žádné základy ani znalost výcviku pozitivní motivaci, co mohu dělat?
Pro Vás je vhodný kurz Školička 1, na kterém se začíná od úplných základů. V případě, že máte už pejska staršího, pak nás kontaktujte a domluvíme se individuálně. 

Přihlášení na kurz

Pro přihlášení ke kurzu je třeba vyplnit následující formulář o vás a vašem zvířeti. Pro úspěšné odeslání je třeba vyplnit všechny položky a potvrdit souhlas se zpracováním osobních údajů a obchodními podmínkami. Pokud se chcete kurzu zúčastnit s více zvířaty, dopište je do poznámky. Jméno psa vždy zadávejte i s názvem chovatelské stanice.Informace o zvířeti

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Souhlasím s obchodními podmínkami
Zpět

Platební brána ComGate