Kurz: Školička 2 s dogfiness

07. 01. 2022 - 18. 02. 2022
Pátek 16:30 - 18:00
1 500,-
Bicková Jaroslava

Máte odrostlejší štěňátko či psího puberťáka, kteří prošli Školičkou 1 a chcete dále pokračovat? Zajímá vás, co je to dogfiness a jak vám to může ulehčit běžný život se psem? Pak jste tady správně!

Pro koho je kurz vhodný? 
Kurz je vhodný pro štěňátka a mladé psy, kteří již prošli základy v naší Školičce 1, případně základy na jiném cvičáku. Majitel i pejsek mají navázaný vzhat, umí společně komunikovat. Páníčci aktivně používají pozitivní motivaci ve výcviku. Společně zvládají naváděním na pamsek chůzi u nohy, majitel pejska přivolá z klidného prostředí, tzn. pes dobře reaguje na své jméno. Psovod umí používat hlas v komunikaci se svým psem. Doporučený věk psů je od štěňátek do cca 1,5 roku. 

Co je obsahem kurzu? 
V kurzu si budete dále zdokonalovat základy poslušnosti. Prodloužíme setrvání v pozicích sedni a lehni, budeme pomalu odbourávat navádění na pamlsek a pomalu ztížíme národy na přivolání. V tomto kurzu si navíc ukážete a vyzkoušíte disciplínu dogfiness. Uvědomování svého těla je pro psa velmi obtížné. Prevence úrazů způsobených nekoordinovaným pohybem těla psa je velmi důležitá. Pokud se navíc Váš pejsek naučí používat všechny končetiny stejně, předejdete na stáří spoustě starostí s nemocnými zády, apod. Navíc si můžete být jisti, že to Vás i Vašeho pejska bude bavit! Kurz trvá 7 lekcí z nichž každý lekce má 1,5 hodiny. 

Nemáme s pejskem vůbec žádné základy ani znalost výcviku pozitivní motivaci, co mohu dělat?
Pro Vás je vhodný kurz Školička 1, na kterém se začíná od úplných základů.

Litujeme, ale tento kurz je již naplněn a není možné se tedy přihlásit.
Pokud byste se ho chtěli účastnit, můžete vyplnit náš formulář pro zájemce. Pokud se uvolní místo v kurzu nebo bude vypsán v jiném termínu, dáme vám ihned vědět.