Mimořádné opatření v souvislosti s koronavierm

S ohledem na vyhlášení mimořádného opatření pro celou republiku (a z důvodu prevence) rozhodl výbor Výcvikového canisteraputického sdružení Hafík, z.s., že s platností od zítřejšího dne, tj. od pátku 13. 3. 2020, do odvolání, budou zrušené veškeré jednorázové akce i pravidelné docházení dobrovolnických týmů do zařízení na canisterapii.

Celou situaci budeme sledovat a včas vás budeme informovat, jak se situace vyvíjí a od kdy bychom mohli opět začít fungovat (všichni věříme, že se situace ustálí a že se zase brzy budeme moci zapojit do naší dobrovolnické činnosti).

 

1) jednorázové akce

- veškeré jednorázové akce budou od zítřka zrušeny 

- samozřejmě vás všechny, kdo jste přihlášen, budeme informovat, abyste měli přehled, na jaké akce nejezdit (počítejte, že následujících cca těch 30 dnů, dle mimořádného opatření, budou akce zrušeny)

- včas pak opět začnem zasílat přehled akcí k přihlašování, abychom mohli následně opět akce zajistit - dáme si teď pauzu a pak se určitě s radostí zapojíte ;-)

 

2) pravidelné docházení

- od zítřejšího dne z preventivních důvodů prosím přerušte veškeré pravidelné docházení na canisterapii do zařízení/do rodin

- o tomto rozhodnutí budeme zařízení informovat, ale dejte prosím i vy do "svých" zařízení vědět, že z důvodu mimořádného opatření nyní, do odvolání,  nebudete docházet, děkuji moc za pochopení!

- toto opatření se samozřejmě netýká těch z vás, kteří využívají canisterapii v rámci svého zaměstnání. Vzhledem k tomu, že v tu chvíli "nejste" dobrovolníci, ale zaměstnanci, kteří můžete mít pejska v práci, tak se vás toto opatření netýká - v tomto případě se řiďte dle nařízení zaměstnavatele ohledně fungování zaměstnanců

 

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, kdykoliv se obracejte na korodinátorku dobrovolníků.

Věřím, že se nám všem situace vyhne a zdárně vše překonáme ;-).

Děkujeme.

Hezký večer!

ČeskyEnglish
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím