Kurz: Manipulace po dobrém a trénink složitých situací

14. 03. 2023 - 25. 04. 2023
Úterý 15:30 - 16:30
Hala
2 000,-
Petříková Šárka

Máte se svým zubařem dohodu, že když mu dáte znamení, přestane vrtat a nechá vás vypláchnout ústa? A víte, že stejně tak můžete mít dohodu se svým psem? Nevydrží váš pejsek ani chvilku na místě? Neustále má tendenci něco honit? Nevypijete si v klidu ani kávu, aniž by do vás pes nestrkal či netahal někam pryč? Pak jste v tomto kurzu správně! 

Co je obsahem kurzu?
Naučíme se ošetřovat Vašeho miláčka s jeho souhlasem. Projdeme spolu startovní polohu, začneme trénovat prohlídku těla, čištění zubů, očí či uší. Zaměříme se také složité situace a zachování klidu v nich. Budeme nacvičovat klidné odložení na dece tak, abyste si v klidu vypili kafíčko či snědli v restauraci večeři a Váš pes mezi tím nesnědl večeři všem okolo. :-) 

Pro koho je kurzu vhodný?
Kurz je přístupný bez omezení - vhodný pro každého, kdo chce mít pejska, který zvládne ošetření bez zásadních problémů.

Kde a kdy bude kurz probíhat?
Kurz se bude konat v hale, kterou nalezete zde, parkování je možné na parkovišti u Terna. Kurz trvá 7 lekcí a to každé úterý (jednotlivé lekce budou cca na 1 hodinu či dle potřeby). 

Co s sebou?
Hodně malých pamlsků pro psa dvojí hodnoty, hračku, pevné vodítko, ručník na utření psa, misku a vodu. Kdo má, tak kennelku nebo alespoň deku pro psa. 

Na lekci přijďte s vyvenčeným psem a dobrou náladou.

Litujeme, ale tento kurz je již naplněn a není možné se tedy přihlásit.
Pokud byste se ho chtěli účastnit, můžete vyplnit náš formulář pro zájemce. Pokud se uvolní místo v kurzu nebo bude vypsán v jiném termínu, dáme vám ihned vědět.
Platební brána ComGate