Kurz: Příprava na zkoušky Základní ovladatelnost psa

07. 01. 2022 - 25. 03. 2022
Pátek 18:00 - 19:00
2 000,-
Bílek Roman

Máte šikovného psího parťáka a rádi byste se posunuli zase o kousek dál? Chcete získat kvalitní zpětnou vazbu o vašem vztahu a poslušnosti pejska? Přihlaste se na naší přípravu ke zkouške Základní ovladatelnost psa dle zkušebního řádu Kynologické jednoty Brno. 

Tyto zkoušky mají na našem cvičišti dlouholetou tradici a jsme rádi, že již desítky našich kurzistů si zkoušku splnili a odnesli si tak nejen oni, ale i my, krásnou zpětnou vazbu o tom, co společnými silami na cvičišti děláme a věnujeme tomu spoustu času. 
Zkouška obsahuje opravdu základní poslušnost (chůze u nohy na vodítku i bez vodítka, odložení, přivolání, socializační cviky z běžného života). Veškeré informace včetně zkoušek nanečisto si vyzkoušíte během přípravného kurzu. 

Pro koho je kurz vhodný? 
Pro majitele pejsků se základní poslušností, kteří se chtějí ve výcviku posunout zase o kousek dál. Pes má vzládnutou základní poslušnost (chodí u nohy na vodítku, zládne přivolání i v rušivém prostředí, vydrží v odložení na vzdálenost min. 10 metrů po dobu alespoň 3 minut). 

Co když toto můj pejsek ještě nezvládá, ale rád bych se v budoucnu zkoušek zúčastnil?
Pokud má pejsek ještě drobné chyby v poslušnosti a vy si ještě na přípravu netroufáte, pak je pro Vás vhodný kurz Level up. Jeslti si nejste jisti, zdali poslušnost již na přípravu ke zkouškám je, pak se nebojte přihásit a během prvních hodin vše proberete s výcvikářem. 

Litujeme, ale tento kurz je již naplněn a není možné se tedy přihlásit.
Pokud byste se ho chtěli účastnit, můžete vyplnit náš formulář pro zájemce. Pokud se uvolní místo v kurzu nebo bude vypsán v jiném termínu, dáme vám ihned vědět.