Kurz: Příprava na zkoušky ZOP

02. 09. 2022 - 11. 11. 2022
Pátek 18:00 - 19:00
2 000,-
Bílek Roman

Máte šikovného psího parťáka a rádi byste se posunuli zase o kousek dál? Chcete získat kvalitní zpětnou vazbu o vašem vztahu a poslušnosti pejska? Přihlaste se na naší přípravu ke zkouške Základní ovladatelnost psa dle zkušebního řádu Kynologické jednoty Brno. 

Tyto zkoušky mají na našem cvičišti dlouholetou tradici a jsme rádi, že již desítky našich kurzistů si zkoušku splnili a odnesli si tak nejen oni, ale i my, krásnou zpětnou vazbu o tom, co společnými silami na cvičišti děláme a věnujeme tomu spoustu času. 
Zkouška obsahuje opravdu základní poslušnost (chůze u nohy na vodítku i bez vodítka, odložení, přivolání, socializační cviky z běžného života). Veškeré informace včetně zkoušek nanečisto si vyzkoušíte během přípravného kurzu. 

Pro koho je kurz vhodný? 
Pro majitele pejsků od jednoho roku se základní poslušností, kteří se chtějí ve výcviku posunout zase o kousek dál. Pes musí mít vzládnutou základní poslušnost (chodí u nohy na vodítku, zládne přivolání i v rušivém prostředí, vydrží v odložení na vzdálenost min. 10 metrů po dobu alespoň 3 minut). 

Co když toto můj pejsek ještě nezvládá, ale rád bych se v budoucnu zkoušek zúčastnil?
Pokud má pejsek ještě drobné chyby v poslušnosti a vy si ještě na přípravu netroufáte, pak je pro Vás vhodný kurz Level up. Jeslti si nejste jisti, zdali poslušnost již na přípravu ke zkouškám je, pak se nebojte přihásit a během prvních hodin vše proberete s výcvikářem. 

Litujeme, ale tento kurz je již naplněn a není možné se tedy přihlásit.
Pokud byste se ho chtěli účastnit, můžete vyplnit náš formulář pro zájemce. Pokud se uvolní místo v kurzu nebo bude vypsán v jiném termínu, dáme vám ihned vědět.
Platební brána ComGate