Hafík
AIHAIO
Visegrad funds
PADA - personality assessment for domestic animals

Kurz: Školička 1 - štěňata 4 až 8 měsíců

22. 03. 2023 - 26. 04. 2023
Středa 16:30 - 18:00
Cvičák
2 000,-
Šemrová Aneta

Přivezli jste si domu krásné chlupaté mimčo a chcete z něho vychovat skvělého psího parťáka? Začít je potřeba hned od štěňátka. V naší Školičce 1 určené pro štěňata se dozvíte úplné základy výcviku. 

Pro koho je kurz vhodný? 
Školička 1 je určena pro štěňátka ve věku od 4 - 8 měsíců. Je vhodná pro úplné začátečníky, kteří se seznamují s výcvikem pozitivní motivací.

Co je obsahem kurzu?
Ve školce se seznámíte se základními principy moderního etického výcviku psů, dozvíte se, jak rozvíjet myšlení nejen Vás, ale hlavně Vašich štěňátek.
Součástí školičky je nácvik veterinární prohlídky, socializace na nezvyklé pomůcky (dětské odrážedlo, invalidní vozík apod.). Osvojíte si práci s odměnou či práci s Vaším hlasem. Začneme s reakcí na jméno pejska, nácvikem přivolání, sedni, lehni, chůze u nohy. Štěňátka se naučí překonávat různé překážky a nechybí volný čas pro hraní s ostatními štěňátky. 
Kurz trvá 6 lekcí z nichž každý lekce má 1,5 hodiny.

Kde bude kurz probíhat?
První hodinu se bude kurz konat v hale, kterou nalezente zde, parkování je možné na parkovišti u Terna. Další hodiny se dle počasí a témat tréninků budou konat na venkovním cvičišti či v hale. Veškeré podrobnosti si vždy řekneme dopředu.

Co si vzít s sebou?
Obojek, pevné vodítko (ne flexi), dostatečné množství pamlsků, oblíbenou hračku, kliker (pokud chcete využívat), misku, vodu, deku nebo kennelku.

Litujeme, ale tento kurz je již naplněn a není možné se tedy přihlásit.
Pokud byste se ho chtěli účastnit, můžete vyplnit náš formulář pro zájemce. Pokud se uvolní místo v kurzu nebo bude vypsán v jiném termínu, dáme vám ihned vědět.
Platební brána ComGate