Hafík
AIHAIO
Visegrad funds
PADA - personality assessment for domestic animals

Kurz: Školička 1 - štěňata věk 6 až 10 měsíců

01. 02. 2023 - 15. 03. 2023
Středa 18:00 - 19:30
1 500,-
Homolka Martin

Přivezli jste si domu krásné chlupaté mimčo a chcete z něho vychovat skvělého psího parťáka? Začít je potřeba hned od štěňátka. V naší Školičce 1 určené pro štěňata ve věku 6 - 10 měsíců se dozvíte úpné základy výcviku. 

Pro koho je kurz vhodný? 
Školička 1 je určena pro ŠTĚŇÁTKA VE VĚKU OD 6 MĚSÍCŮ DO CCA 10 MĚSÍCŮ. Je vhodná pro úplné začátečníky, kteří se seznamují s výcvikem pozitivní motivací.

Co je obsahem kurzu?
Ve školce se seznámíte se základními principy moderního etického výcviku psů, dozvíte se, jak rozvíjet myšlení nejen Vás, ale hlavně Vašich štěňátek. Součástí školičky je nácvik veterinární prohlídky, socializace na nezvyklé pomůcky (dětské odrážedlo, invalidní vozík, apod.). Osvojíte si práci s odměnou či práci s Vaším hlasem. Začneme s reakcí na jméno pejska, nácvikem přivolání, sedni, lehni, chůze u nohy. Štěňátka se naučí překonávat různé překážky a nechybí volný čas pro hraní s ostatními štěňátky. Kurz trvá 7 lekcí z nichž každý lekce má 1,5 hodiny. 

Litujeme, ale tento kurz je již naplněn a není možné se tedy přihlásit.
Pokud byste se ho chtěli účastnit, můžete vyplnit náš formulář pro zájemce. Pokud se uvolní místo v kurzu nebo bude vypsán v jiném termínu, dáme vám ihned vědět.
Platební brána ComGate