Hafík
AIHAIO
Visegrad funds
PADA - personality assessment for domestic animals

Kurz: Školička 2 - malá plemena psů

01. 09. 2022 - 03. 11. 2022
Čtvrtek 17:00 - 18:00
1 500,-
Kubešová Lenka

Máte odrostlejší štěňátko či psího puberťáka, kteří prošli minimálně Školičkou 1 a chcete dále pokračovat? Pak jste tady správně!

Pro koho je kurz vhodný? 
Kurz je vhodný pro štěňátka a mladé psy, kteří již prošli základy v naší Školičce 1, případně základy na jiném cvičáku. Majitel i pejsek mají navázaný vzhat, umí společně komunikovat. Páníčci aktivně používají pozitivní motivaci ve výcviku. Společně zvládají naváděním na pamsek chůzi u nohy, majitel pejska přivolá z klidného prostředí, tzn. pes dobře reaguje na své jméno. Psovod umí používat hlas v komunikaci se svým psem.
Kurz je určen pro MALÁ až STŘEDNĚ VELKÁ PLEMENA PSŮ.

Co je obsahem kurzu? 
V kurzu si budete dále zdokonalovat základy poslušnosti. Prodloužíme setrvání v pozicích sedni a lehni, budeme pomalu odbourávat navádění na pamlsek a pomalu ztížíme národy na přivolání. Kurz trvá 7 lekcí z nichž každý lekce trvá 1,5 hodiny.

POZOR! Prioriteně bude kurz probíhat čtvrtky od 17:00 do 18:30 hodin. Výcvikářka ovšem pracuje na směny, tedy v případě potřeby bude domluven náhradní termín kurzu.

Nemáme s pejskem vůbec žádné základy ani znalost výcviku pozitivní motivaci, co mohu dělat?
Pro Vás je vhodný kurz Školička 1, na kterém se začíná od úplných základů.

Litujeme, ale tento kurz je již naplněn a není možné se tedy přihlásit.
Pokud byste se ho chtěli účastnit, můžete vyplnit náš formulář pro zájemce. Pokud se uvolní místo v kurzu nebo bude vypsán v jiném termínu, dáme vám ihned vědět.
Platební brána ComGate