Hafík
AIHAIO
Visegrad funds
PADA - personality assessment for domestic animals

Kurz: Školička 2 s rušivými podněty ve městě

09. 03. 2024 - 04. 05. 2024
Sobota 10:30 - 12:00
Cvičák
2 000,-
Cimlová Ludmila, Cimlová Ludmila

Máte odrostlejší štěňátko či psího puberťáka, kteří prošli Školičkou 1 a chcete dále pokračovat? Má Váš pejsek strach z rychle projíždějícího auta, když jde s Vámi po chodníku? Nemůže se soustředit na Vás, když vidí na druhé straně silnice, jak si hrají děti nebo chce pronásledovat každého cyklistu? Pak je tento kurz ten pravý pro Vás! 

Pro koho je kurz vhodný? 
Kurz je vhodný pro mladé psy, kteří již prošli základy v naší Školičce 1, případně základy na jiném cvičáku - pro všechny pejsky a jejich páníčky, kteří si chtějí vyzkoušet poslušnost a socializaci pejska v jiném, než cvičákovém prostředí. Majitel i pejsek mají navázaný vztah, umí společně komunikovat. Společně zvládají naváděním na pamlsek chůzi u nohy, majitel pejska přivolá z klidného prostředí, tzn. pes dobře reaguje na své jméno.
Pes musí být schopen pracovat ve skupině ostatních psů a zvládat kontakt s jinou osobou! Doporučený věk psů je od štěňátek do cca 2 let. 

Co je obsahem kurzu?
V kurzu si budete dále zdokonalovat základy poslušnosti. Prodloužíme setrvání v pozicích sedni, lehni a budeme pomalu odbourávat navádění na pamlsek. To vše v prostředí mimo cvičiště.
Před každou společnou vycházkou se sejdete na cvičišti, společně s výcvikáři pak vyrazíte do ruchu města.
Na první hodině, která proběhne na cvičišti, proberete to, co Vás s pejskem ve městě trápí a začnete teorií. V dalších hodinách pak tuto teorii zkusíte převést do praxe ve městě. Budete zabývat soustředěním na Vás, prací s pamlskem, hlasem, ale i vodítkem. Společně s výcvikáři se zaměříte na situace, ve kterých si je Váš pes nejistý, či trpí dokonce strachem. Povíte si, jak s takovým pejskem a jeho strachem pracovat. 
Tento speciální kurz trvá hodinu a půl a proběhne celkově 7x.
POZOR, v sobotu 6. 4. 2024 a 20. 4. 2024 kurz NEPROBĚHNE - akce z.s. Hafík. O tyto neproběhlé lekce bude kurz prodloužen. Děkujeme za pochopení!

V případě zájmu jej lze dále opakovat a absolvovat i vícekrát. 

Litujeme, ale tento kurz je již naplněn a není možné se tedy přihlásit.
Pokud byste se ho chtěli účastnit, můžete vyplnit náš formulář pro zájemce. Pokud se uvolní místo v kurzu nebo bude vypsán v jiném termínu, dáme vám ihned vědět.
Platební brána ComGate