Hafík
AIHAIO
Visegrad funds
PADA - personality assessment for domestic animals

Kurz: V klidu za každé situace

23. 01. 2023 - 20. 02. 2023
Pondělí 16:00 - 17:30
1 500,-
Prokopová Zuzana

Pro koho je kurz vhodný?
Kurz je vhodný pro psy, kteří se chovají reaktivně, ať už v kontextu dalších psů, osob, věcí či ve specifickém prostředí.
Podmínkou zařazení do kurzu nejsou žádné konkrétní specifické dovednosti psa.
Kurz je otevřen pro nízký počet cvičících a je koncipován tak, aby bylo možné zohlednit individuální rozdíly mezi nimi a přizpůsobit trénink jejich potřebám.
V kurzu se naučíte strategie využitelné k řešení náročných situací. Naučíte se, jak se v daných situacích zachovat a jak psa zklidnit. To vše za pomoci metod založených na pozitivním posilování.

Kde a kdy bude kurz probíhat?
Kurz se bude konat v hale, kterou nalezete zde, parkování je možné na parkovišti u Terna. Kurz trvá 5 lekcí a to každé pondělí (jednotlivé lekce budou cca 1,5 hodiny). 

Co s sebou?
Pevný obojek, 1,5 až 2m dlouhé vodítko, pamlskovník, dostatečné množství nadrobno nakrájených pamlsků různé hodnoty, oblíbená hračka, ideálně na přetahování, kliker, miska pro psa, voda a kenelka/klec (na základě domluvy je možné zapůjčení).

Litujeme, ale tento kurz je již naplněn a není možné se tedy přihlásit.
Pokud byste se ho chtěli účastnit, můžete vyplnit náš formulář pro zájemce. Pokud se uvolní místo v kurzu nebo bude vypsán v jiném termínu, dáme vám ihned vědět.
Platební brána ComGate