Kalendář akcí

- touto barvou podbarvený řádek označuje jinou než jednorázovou akci

Květen

11.05.20229:00 Základní škola Baltské sídliště, Veselí nad Lužnicí Indoor a outdoor
10.05.202215:00 Domov Na Zámku, Lysá nad Labem Indoor a outdoor
05.05.202214:30 pobyt Arpida, Chlum u Třeboně Indoor a outdoor
04.05.20228:45 Speciální školy Šobrova, Písek Indoor a outdoor
02.05.202214:30 Mateřská škola v přírodě, Čestice Indoor a outdoor

Duben

30.04.202214:00 Dům sv. Františka, Veselí nad Lužnicí Indoor a outdoor
28.04.20229:00 Mateřská škola, Mladošovice Indoor a outdoor
26.04.202213:30 Klub seniorů - Komunitní centrum Máj Indoor
21.04.20229:30 Dětské centrum Mláďátka, České Budějovice Indoor
13.04.20229:00 Základní škola speciální, Jindřichův Hradec Indoor a outdoor
06.04.20228:30 MŠ a ZŠ Rybka Tábor Indoor a outdoor
05.04.20229:00 Základní škola J. Š. Baara, České Budějovice Indoor a outdoor

Březen

30.03.202213:30 SeneCura SeniorCentrum, Písek Indoor
24.03.20229:00 Mateřská škola, Borovany Indoor a outdoor
16.03.202210:00 Denní stacionář Empatie, České Budějovice Indoor a outdoor
10.03.202210:00 Mateřská škola Parníček, Lysá nad Labem Indoor
10.03.202212:30 školní družina ZŠ Borek Indoor a outdoor
09.03.20229:00 Mateřská škola, Borovany Indoor a outdoor
03.03.202214:00 příměstský tábor Indoor

Únor

24.02.202214:00 Domov pro seniory Hvízdal, České Budějovice Indoor
15.02.20229:30 Mateřská škola Strážkovice Indoor
10.02.20229:00 Jesle Čéčova, České Budějovice Indoor
08.02.202214:00 Domov pro seniory, Krabčice Indoor

Leden

27.01.20228:00 Odborná škola výroby a služeb, Plzeň Indoor
26.01.20229:00 Odborná škola výroby a služeb, Plzeň Indoor
26.01.202214:00 Domov pro seniory Chýnov Indoor
25.01.202211:00 Odborná škola výroby a služeb, Plzeň Indoor
24.01.20229:00 Jesle K. Štěcha, České Budějovice Indoor
19.01.20229:00 Jesle E. Pittera, České Budějovice Indoor
11.01.20229:30 Mateřská škola, Horní Stropnice Indoor

Prosinec

18.12.202114:00 Dům sv. Františka, Veselí nad Lužnicí Indoor
16.12.202115:00 Domov pro seniory Lysá nad Labem Indoor
14.12.20219:00 Mateřská škola, Mladošovice Indoor
10.12.20219:30 Mateřská škola, Horní Stropnice Indoor

Listopad

27.11.202114:00 Dům sv. Františka, Veselí nad Lužnicí Indoor
10.11.202112:15 Školní družina ZŠ Na Sadech, Třeboň Indoor
03.11.20219:00 Mateřská škola Dolní Třebonín Indoor

Říjen

26.10.20218:45 Speciální školy Šobrova, Písek Indoor a outdoor
23.10.202114:00 Dům sv. Františka, Veselí nad Lužnicí Indoor a outdoor
20.10.202110:00 Denní stacionář Empatie, České Budějovice Indoor a outdoor
14.10.202114:00 Domov Libníč Indoor
13.10.202114:00 Domino - služba pro osoby s duševním onemocněním Indoor
12.10.202113:30 Gerimed, a.s., Sedlec - Prčice Indoor
09.10.202110:00 Běh pro "Hospic sv. Kleofáše", Třeboň Outdoor
08.10.20218:30 MŠ a ZŠ Rybka Tábor Indoor a outdoor
07.10.202114:00 pobyt Centrum Arpida, Chlum u Třeboně Indoor a outdoor
05.10.202113:30 Klub seniorů - Komunitní centrum Máj, České Budějovice Indoor

Září

30.09.202115:00 Domov pro seniory Lysá nad Labem Indoor
30.09.20219:00 MŠ Papírenská, České Budějovice Indoor a outdoor
25.09.202114:00 Dům sv. Františka, Veselí nad Lužnicí Indoor a outdoor
22.09.202112:15 Školní družina ZŠ Na Sadech, Třeboň Indoor a outdoor
21.09.2021dle domluvy Oddělení dlouhodobě nemocných, Nemocnice Znojmo Indoor
21.09.20219:00 MŠ Papírenská, České Budějovice Indoor a outdoor
18.09.202110:00 Jihočeský festival zdraví, Třeboň Outdoor
17.09.20218:30 MŠ a ZŠ Rybka Tábor Indoor a outdoor
16.09.202113:00 ONP, Nemocnice Nymburk Indoor
14.09.202114:00 SeneCura SeniorCentrum, Písek Indoor a outdoor
08.09.20218:45 Speciální školy Šobrova, Písek Indoor a outdoor

Srpen

28.08.202114:00 Dům sv. Františka, Veselí nad Lužnicí Indoor a outdoor
26.08.202114:00 Archa - Diakonie Západ, Charita Plzeň Indoor
25.08.20219:00 Dům dětí a mládeže, Netolice Indoor a outdoor
24.08.20219:30 Příměstský tábor Totem, Plzeň Indoor a outdoor
23.08.202115:30 Domov zvláštního určení, Borek Indoor a outdoor
18.08.202110:00 Denní stacionář Empatie, České Budějovice Indoor a outdoor
15.08.202110:00 letní tábor Městská charita ČB, Dražíč Indoor a outdoor
14.08.20219.00 Barokní den Manětín Outdoor
13.08.202110:00 Autis Centrum, České Budějovice Indoor a outdoor
13.08.202110:00 příměstský tábor Koníček, o.p.s. Outdoor
12.08.202113:30 příměstský tábor M-tes, České Budějovice Indoor a outdoor
10.08.202110:00 příměstský tábor DDM, Třeboň Indoor a outdoor
09.08.202113:30 příměstský tábor Caplík, České Budějovice Indoor a outdoor
02.08.202113:30 příměstský tábor Caplík, České Budějovice Indoor a outdoor

Červenec

31.07.202114:00 Dům sv. Františka, Veselí nad Lužnicí Indoor a outdoor
29.07.202110:00 tábor MAS Český Západ, Heřmanova Huť Outdoor
29.07.202113:30 příměstský tábor M-tes, České Budějovice Indoor a outdoor
28.07.20219:30 KVK Centrum, Plzeň (tábor) Indoor a outdoor
26.07.202115:30 Domov s pečovatelskou službou, Rudolfov Indoor a outdoor
24.07.202114:00 Klosecup, Kostomlaty nad Labem Outdoor
21.07.202113:30 Gerimed, a.s., Sedlec - Prčice Indoor
20.07.202114:00 Autis Centrum, České Budějovice Indoor a outdoor
18.07.202114:00 Chaty Zvůle Indoor a outdoor
14.07.202115:00 pobyt Apla Jižní Čechy, Chvalšiny Indoor a outdoor
03.07.202115:00 pobyt Apla Jižní Čechy, Chvalšiny Indoor a outdoor

Červen

26.06.202113:00 Zažít Třeboň jinak - Husova kaple, Třeboň Outdoor
25.06.202110:00 Mateřská škola speciální, Strakonice Indoor a outdoor
23.06.202110:00 Denní stacionář Empatie, České Budějovice Indoor a outdoor
21.06.202110:00 CSS Stod - domácnost Kvíčovice Indoor
17.06.202113:00 Školní družina ZŠ Fantova, Kaplice Indoor a outdoor
14.06.20219:00 MŠ Kochánky Indoor a outdoor
11.06.20219:00 Mateřská škola Suchdol nad Lužnicí Outdoor
10.06.202110:00 Mateřská škola Parníček, Lysá nad Labem Indoor a outdoor
10.06.202115:30 Základní škola a Mateřská škola, Jistebnice Indoor a outdoor
08.06.202114:00 Farní charita Pacov Indoor a outdoor
06.06.202110:00 Dětský den, Třeboň Outdoor
05.06.2021cca 10:00 - 12:00 prezentační akce z.s. Hafík v rámci běžeckých závodů Outdoor
02.06.20219:00 MŠ Čtyřlístek, Trhové Sviny Indoor a outdoor
01.06.20219:00 MŠ Beruška, Trhové Sviny Indoor a outdoor

Květen

30.05.202114:00 Apla Znojmo Outdoor
27.05.20219:00 Mateřská škola Mladošovice Indoor a outdoor
25.05.20218:45 Speciální školy Šobrova Písek Indoor a outdoor
19.05.202114:00 Domov Libníč Indoor
06.05.20218:45 Speciální školy Šobrova Písek Indoor a outdoor

Duben

27.04.2021dle domluvy Mateřská škola Nové Hrady Indoor a outdoor
Plánované akce
Platební brána ComGate